Cork Solutions je tým softwarových specialistů.

Vytváříme software na míru

Začínáte se utápět v záplavě excelových tabulek?
Sdílení, delegování přístupů a zálohování je pro Vás noční můra?

Mrkněte na naše řešení   
pokračovat

Kdo jsme?

Jsme česká firma s 20ti letou zkušeností s vývojem software.

Od roku 2017 pod hlavičkou společnosti Cork Solutions s. r. o. Snažíme se především pracovat kvalitně a s moderními nástroji. Díky sdíleným řešením neděláme kompromisy v kvalitě a testování. Tím, že si naši zákazníci rozdělí náklady, dostávají za poměrně nízké poplatky velmi kvalitní a propracované řešení. Nová funkčnost a update jsou součástí, za kterou se neplatí. Neplatíte u nás licence za uživatele, pouze za služby, které skutečně znamenají náklad – dedikované servery, místo na disku, support.

Co děláme?

Snažíme se najít takové řešení, které naplní klientova očekávání.

Snažíme se pracovat na takových projektech a s takovými technologiemi, aby nás práce bavila. Přece jen do důchodu daleko, tak ať to stojí za to.

Co neděláme?

Nelámeme to přes koleno.

Pokud za námi přijdete s požadavky, pro jejichž řešení nemáme zkušenosti, otevřeně vám to řekneme a pochopíme, že si vyberete jinde.

Jaké technologie využíváme?

Jsme trochu vybíraví  

Pracujeme s množinou technologií od .Net C# po Angular, MS SQL, MongoDB, Node.js. Technologií, které neumíme nebo neděláme je mnohem víc. A asi to tak zůstane.

Na data jsme machři

Udělejte si pořádek v datech.

Začínáte se utápět v záplavě excelových tabulek? Sdílení, delegování přístupů a zálohování je pro Vás noční můra? Máme pro Vás řešení. Propracované, spolehlivé a velmi flexibilní. Během minuty můžete vše zvládnout sami, nebo Vám s tím pomůžeme. Napište nám, nebo zavolejte, a sami zjistíte, jak jednoduché to může být.

CRM
Správa lidských zdrojů
Risk Management
Správa firemního majetku
Řešení požadavků - HelpDesk
Správa vozového parku
Sklady
Docházka
Různé evidence

Na co jsme pyšní?

Jsme pyšní na naše aplikace.

Naš majstrštyk je aplikace . Také jsme pyšní na to, že máme s klienty dlouholetý vztah, což nás ujišťuje v tom, že jsme na dobré cestě.

Co je naší výhodou?

Vyvinuli jsme vlastní framework se jménem Tapeer.

Tapeer je něco jako LEGO, které nám ohromně usnadňuje a urychluje práci a tím klientovi zlevňuje řešení a zkracuje dobu dodávky. Klient má navíc možnost podílet se na práci s námi, sám si může definovat evidence, které jej zajímají, může mít k dispozici prototyp řešení již v rané fázi projektu. Třeba hned po první návštěvě. Pokud má zákazník zájem, jsme připraveni ho zaškolit tak, aby si dokázal projekt do budoucna rozvíjet sám.

Certifikační program TAPEER Partner

Díky certifikaci TAPEER Partner získáváte možnost vyvíjet a implementovat framework TAPEER a využít jej i pro vlastní komerční účely.

Dozvědět se více
Framework Tapeer

Společnost Cork Solutions s.r.o. je autorem aplikačního frameworku Tapeer, který umožňuje vytvářet aplikace na základě předdefinovaných bloků a částí. Framework je unikátní a lehce se přizpůsobí požadavkům klienta. Lze tak vytvořit rozsáhlý informační systém na míru klienta.

Průběh certifikace

Vlastní proces certifikace trvá 5 – 8 týdnů. Po jeho úspěšném dokončení získá společnost partnerský certifikát opravňující tuto společnost k používání frameworku TAPEER ke komerčním i nekomerčním účelům.

Rádi Vám poskytneme bližší informace, proto nám napište, nebo zavolejte.

Certifikovaní Partneři Tapeer

Naši certifikovaní partneři jsou vyškolení a certifikování pro použití frameworku Tapeer. Neváhejte se proto na tyto partnery obrátit s poptávkou na implementaci Tapeer ve vaší firmě.

Dáváme poskytuje automatizaci procesů v oblasti prodeje, marketingu a financí. Zaměřujeme se na český a slovenský trh. Dáváme již pomohl rychle rostoucím společnostem jako Shoptet, Slevomat nebo Global Payments.

Neternity Group nabízí služby v oblasti digitálního podnikání. Navrhuje, vyvíjí a implementuje online rozhraní, která zrychlují procesy ve firmách. Již téměř 16 let se společnost zaměřuje na vývoji zakázkových aplikací při realizaci více než 200 projektů.

Letsnet se zabývá primárně vývojem software na zakázku. Zákazníkům poskytuje plný servis počínaje analýzou, přes návrh řešení, až po integraci se stávajícími systémy a následnou technickou podporu.

Nabízíme širokou škálu poradenských služeb v oblasti IT s nezbytnými nástroji a odbornými znalostmi, které vám pomohou rozšířit vaše podnikání. Jsme proaktivním obchodním partnerem s našimi klienty od začátku do konce, zaměřujeme se na jejich potřeby a zároveň vytváříme nové nápady, vyvíjíme účinné strategie, zvyšujeme produktivitu a dosahujeme vysoce kvalitních a škálovatelných řešení v ServiceNow a BMC Remedy pro správu IT služeb a cloudové integrace.

Chcete zjistit, jak můžeme pomoci právě Vám?

Napište nám